Uzay bebeğin hediyesi

Uzay bebeğin hediyesi

Meslektaşları, YDO 1970 mezunu, ömrünü denizcilik mesleğine ve STK'lara hizmete adamış, İTÜ Denizcilik Fakültesi (YDO) Mezunları Derneği DEFAMED ile TMMOB - GEMİMO İzmir şubelerinin kurucu başkanlığını yapmış olan Müh. Hakkı TOROS'un elim bir rahatsızlık sonucu kaybettiği büyük kızı Burcu Toros SERDAR'ın down sendromlu 2 yaşındaki ATLAS ve henüz 12 günlük UZAY'ın bakımları ve yetiştirilmeleri için bir destek kampanyası başlattı.

YDO 1970 mezunu, ömrünü denizcilik mesleğine ve STK'lara hizmete adamış, İTÜ Denizcilik Fakültesi (YDO) Mezunları Derneği DEFAMED ile TMMOB - GEMİMO İzmir şubelerinin kurucu başkanlığını yapmış olan Müh. Hakkı TOROS, elim bir rahatsızlık sonucu, büyük kızı Burcu Toros Serdar'ı, ikinci doğumundan 7 gün sonra kaybetti.

Müh. Hakkı TOROS'un meslektaşları tarafından, Burcu'nun emanetleri olan down sendromlu 2 yaşındaki ATLAS ve henüz 12 günlük UZAY'ın bakımları ve yetiştirilmeleri için bir destek kampanyası yapılmasına karar verildi.

Yayımlanan mesajda ''Bu hassas süreçte, tüm meslektaşlarımızın gerekli hassasiyeti göstereceklerine gönülden inanıyoruz...'' ifadeleri yer aldı.

Hesap Bilgileri

Hakkı TOROS 

Garanti Bankası. 

İzmir Göztepe Şubesi

TR 46 0006 2000 2390 0006 6581 36

NOT : Dekonta ''Uzay bebeğin hediyesi'' yazılması uygun görülmüştür.